Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.055 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Material Feature | Nitrosamine Free, Latex Free, PVC Free, Phthalate Free, BPA Free |
| Material | Silica gel |
| Brand Name | dawndesslo |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | 13-24m, 0-6m, MATERNITY, 7-12m |
| Product name | Portable breast milk collector |
| Color | Transparent |
Instock
There are no reviews yet.