Instock
| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Feature | Latex Free |
| Model Number | Wearable Bump |
| Material | P.P., PP, Silicone, Electronic Components, PP, Silicone, Electronic Components, PP, Silicone, Electronic Components, PP, Silicone, Electronic Components |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump |
| Age Range | MATERNITY |
| Charging Time | approx. 3 Hours, approx. 3 Hours, approx. 3 Hours |
| Battery Duration | approx. 72 minutes, approx. 72 minutes, approx. 72 minutes |
| Capacity | 180ml, 180ml, 180ml |
| Rated Current | 2200mA, 2200mA, 2200mA |
| Power Supply | Lithium battery, USB charging, Lithium battery, USB charging, Lithium battery, USB charging |
| Frequency | 50HZ, 50HZ, 50HZ |
Instock
There are no reviews yet.