Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.102 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Breastfeeding function | No |
| Color Style | Natural Color |
| Model Number | 344 |
| Closure Type | Back Closure, Four Hook-and-eye |
| Strap Type | Adjusted-straps |
| Support Type | Wire Free |
| Material | COTTON, Nylon |
| Brand Name | macroupta |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 0-6m |
| Season | FOUR SEASONS |
Instock
There are no reviews yet.