Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.024 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | A2UB7HH1005824 |
| Material | Silica gel |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | 0-6m |
| Component: | silicone, silicone |
| Standard: | 21mm/24mm(optional), 21mm/24mm(optional) |
Instock
There are no reviews yet.