Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 11 cm |
| Model Number | Applicable Model of Wearable Electric Breast Pump Accessories |
| Material Feature | BPA Free |
| Material | Silica gel |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | 4-6y, 0-6m, 12+y, 25-36m, 7-12Y, 7-12m, MATERNITY, 13-24m |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.