Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Model Number | MY375 |
| Material | Silica gel |
| Type | Breast Pump |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Origin | Mainland China |
| electric breast milk pump | wireless breast pump |
| breastmilk pump machine | portable breast pump |
| breast pump handsfree electric | breast pump for milk |
Instock
There are no reviews yet.