Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Brief, Fashion Casual |
| Breastfeeding function | No |
| Color Style | Natural Color |
| Model Number | Baby Carrier Pregnancy Clothes |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Fabric Type | Woolen |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | regular |
| Collar | O-Neck |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | Summer, Summer |
| Item Type | tops |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m |
| Department Name | Maternity |
| Tops Type | TEES |
| Gender | WOMEN |
| Size | S-M-L-XL-2XL-3XL-4XL-5XL |
| Color | Blue, Black, Gray, Green |
Instock
There are no reviews yet.