Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 19 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Breastfeeding function | Yes |
| Color Style | Natural Color |
| Model Number | 671/681 |
| Closure Type | Back Closure, Three Hook-and-eye |
| Strap Type | Adjusted-straps, Convertible straps |
| Support Type | Wire Free |
| Material | Nylon, SPANDEX |
| Brand Name | YATEMAO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m |
| Season | FOUR SEASONS |
| Feature | Nursing |
| Gender | WOMEN |
Instock
There are no reviews yet.