Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.438 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | bag |
| Type | Nipple Pumps |
| Material | plastic |
| Model Number | Nipple Pumps |
| Age Range | 0-6m |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.