Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Silicone Flange Insert |
| Material Feature | BPA Free |
| Material | Silica gel |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
Instock
There are no reviews yet.