Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.235 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 19 × 13 cm |
| Gender | Male |
| Model Number | Bathroom |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | Potties |
| Age Range | 4-6y, 13-24m |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.