Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Material | PP |
| Model Number | Baby Potty |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
Instock
There are no reviews yet.