Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.727 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 23 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Male |
| Model Number | Child Potty Urinal |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | Plastic |
| Type | Potties |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 13-24m |
| Age Group | BABIES |
| MainKey1 | Urinal Trainer |
| MainKey2 | Baby Urinal Toddlers Toilet Hanging Potty Toilet |
| MainKey3 | Standing potty Urinal boys urinal potty accessory |
| MainKey4 | Wall Mounted Potty Trainer Urinal toilet seat |
| MainKey5 | Adjustable Toddlers Toilet with Aiming Target |
| MainKey6 | Children Stand Vertical Urinal Potty Pee Trainer |
Instock
There are no reviews yet.