Instock
| Weight | 0.062 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 21 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Install Style | stick |
| Material | EVA |
| Size | Universal |
| Model Number | Toilet Seat Cover |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Type B | Four Seasons |
| Feature F | Universal Zipper |
| Type E | Bathroom Accessories |
| Feature A | Plush Toilet Mat |
| Feature B | Handle Winte Universal Zipper |
| Type A | Bathroom Accessories Four Seasons |
| Feature C | Heads Bathroom Handle Winte |
| Type D | Plush Handle Winte |
| Type C | Four Seasons Universal Zipper |
| Type 1 | Handle Winte Waterproof |
| Type 2 | Handle Winte Heads Bathroom |
| Type 3 | Toilet Mat Plush |
| Type 4 | Plush |
| Type 5 | Waterproof |
| Type 6 | Four Seasons Plush |
| Feature 1 | Handle Winte Bathroom Accessories |
| Feature 2 | Toilet Mat |
| Feature 3 | Four Seasons |
Instock
There are no reviews yet.