Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Plastic |
| Brand Name | dawndesslo |
| Type | Potties |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 7-12m, 25-36m, 4-6y, 13-24m |
| Age Group | BABIES |
| Advantages | Non-slip / easy to carry / easy to clean |
| Function | Exercising baby's independence in toileting |
Instock
There are no reviews yet.