Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.284 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Male |
| Model Number | 905 |
| Pattern Type | Animal |
| Material | Plastic |
| Type | Potties |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Age Group | BABIES |
| style1 | new pattern |
| style2 | Little Frog Style |
| style3 | Urinal |
| style4 | Wall mounted |
| style5 | fashion |
Instock
There are no reviews yet.