Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.365 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 23 cm |
| Gender | Male |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | Potties |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 7-12Y, 12+y, 4-6y |
| Age Group | BABIES |
| Feature 1 | Spittoon with Lid |
| Feature 2 | Night Spittoon |
| Feature 3 | Simple Urinal Bucket |
| Feature 4 | Chamber Pot with Lid |
| Feature 5 | Portable Urinal Bucket |
| Highlights1 | portable potty for adults |
Instock
There are no reviews yet.