Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.89 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 27 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Male |
| Material | Plastic |
| Type | Potties |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 25-36m |
Instock
There are no reviews yet.