Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.857 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 29 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Material | PP/TPE |
| Size | 28 * 20 *32 cm |
| Model Number | Baby Potty Toilet Training Seat with cleaning brush / bags |
| Brand Name | AIBEDILA |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
Instock
There are no reviews yet.