Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 34 × 17 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 4653623 |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | Potties |
| Age Range | 25-36m, 7-12Y |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.