Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.633 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 35 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Model Number | JKF141005 |
| Pattern Type | Geometric |
| Material | Plastic, PP + TPE+ABS |
| Type | Potties |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Age Group | BABIES |
| Product name | Portable Potty Training Seat |
| Quantity | 1PC |
| Advantage | Foldable |
| Function 1 | Baby potty |
| Function 2 | Training seats |
| Function 3 | Toilet travel poty |
| Function 4 | Boys and girls |
Instock
There are no reviews yet.