Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | DG0261 |
| Pattern Type | Animal |
| Material | Plastic, PP |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Origin | Mainland China |
| Type | Potties |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Age Group | BABIES |
| Design | animal design baby potties Pee Trainer |
| Dropship | Support |
| Type 1 | Toilet |
| Type 2 | Urinal |
| Type 3 | Stand Vertical |
Instock
There are no reviews yet.