Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.604 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 7 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | B56# |
| Pattern Type | Patchwork |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | Potties |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.