Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.034 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 14 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Install Style | manual |
| Material | flannel |
| Size | 36x9cm |
| Model Number | toilet sticker |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Feature F | Lovely Durable |
| Feature D | Cartoon Design Rich And Colorful |
| Type D | Lovely Common |
| Type F | Sanitary Toilet Seat |
| Feature A | Customizable Toilet Seat |
| Feature C | Rich And Colorful Washable |
| Type B | Soft |
| Type C | Cartoon Design Comfortable |
| Type1 | Washable Comfortable |
| Type5 | Decorative Summer Use |
Instock
There are no reviews yet.