Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 29 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | Patchwork |
| Material | Plastic |
| Brand Name | SMHXIANGQIANJIN |
| Type | Potties |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Age Group | BABIES |
| Art.No. | Foldable toilet for children |
| Material quality | PP+TPE |
Instock
There are no reviews yet.