Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.97 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 30 × 17 cm |
| Gender | Male |
| Model Number | Child Potty Urinal |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | Potties |
| Age Range | 13-24m |
| Age Group | BABIES |
| MainKey1 | Urinal Trainer |
| MainKey2 | Hanging Baby Potty Toilet Training Pee Trainer |
| MainKey3 | Toddler Boy Baby children babby Urinal Trainer |
| MainKey4 | Boy Stand Vertical Urinal Train Adjustable height |
| MainKey5 | Standing Potty Toilet Rocket Shape Urinal Trainer |
| MainKey6 | Wall Mounted Toilet Urinal Toddler Boys Children |
Instock
There are no reviews yet.