Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.387 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 23 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic |
| Size | 23cm |
| Model Number | TD1281 |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
Instock
There are no reviews yet.