Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.63 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Children's Toilet Seat Stairway |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Plastic |
| Type | Potties |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 4-6y, 13-24m, 25-36m |
| Age Group | BABIES |
| suitable_for | kids |
| usage_scenarios | home |
| Support | Dropshipping/Wholesale |
Instock
There are no reviews yet.