Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Male |
| Model Number | SYEYP0287 |
| Pattern Type | Animal |
| Material | Plastic |
| Type | Potties |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Age Group | BABIES |
| Urine | 1-6 Years old pee pot |
| Micturition | Urinal for kindergarten boys |
Instock
There are no reviews yet.