Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Material | ABS |
| Size | 28*28*11cm |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
Instock
There are no reviews yet.