Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.281 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Material | pp |
| Size | Pink |
| Model Number | None |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 25-36m |
Instock
There are no reviews yet.