Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Model Number | WYEYP0223 |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | Plastic |
| Type | Potties |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Age Group | BABIES |
| Item type | Children's pot |
| Feature 1 | potty training seat |
| Feature 2 | children's pot girl |
| Feature 3 | wc |
| Feature 4 | children's pot girl |
| Feature 5 | pot for boy |
| Feature 6 | children's toilet pot |
| Feature 7 | pot bebe toilette |
| Feature 8 | potty for baby |
Instock
There are no reviews yet.