Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 16 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Material | PP |
| Model Number | Baby Travel Folding Potty Seat |
| Brand Name | macroupta |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.