Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Install Style | put on adult toilet |
| Size | 38cm*11cm (It could be cut the size you need.) |
| Model Number | 553 toilet pad |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | MATERNITY |
Instock
There are no reviews yet.