Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Model Number | cushion/mat for potty |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Plastic |
| Type | Potties |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Age Group | BABIES |
| Note | Only soft cushion, potty not includded |
| Feature 1 | Toilet pad kids |
| Feature 2 | ladder for children's bathroom |
| Feature 3 | bathroom ladder children |
| Feature 4 | child toilet seat |
| Feature 5 | reduces children's toilet |
| Feature 6 | Potty child |
| Feature 7 | folding child toilet seat |
Instock
There are no reviews yet.