Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.572 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 31 × 15 cm |
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic, PP+PU |
| Type | Potties |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Age Group | BABIES |
| Color | White |
| Size | 334x334x125mm/13.15×13.15×4.92 inch |
Instock
There are no reviews yet.