Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 34 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Model Number | 5MS50042 |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Plastic |
| Type | Potties |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 25-36m, 4-6y |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.