Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | N1810 |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Type | Potties |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Age Group | BABIES |
| Material quality | PP |
| Product Name | Baby toilet ladder |
| Function | Folding step toilet |
Instock
There are no reviews yet.