Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Department Name | Mother/Father/Kid |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Style | Casual |
| Pattern Type | |
| Material | COTTON |
| Item Type | T-Shirts |
| Brand Name | Chanpoetry |
| Gender | Girls |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Origin | Mainland China |
| Season | Summer, Summer |
| Drop Shipping | Yes |
| Color | White, Black, Gray |
Instock
There are no reviews yet.