Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 2 cm |
| Department Name | Mother/Father/Kid |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | "European and American Style |
| Pattern Type | Solid |
| Material | POLYESTER |
| Item Type | HOODIES |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Season | Winter |
| Gender | unisex |
| GSM | 355gsm |
| Drop Shipping | Available |
Instock
There are no reviews yet.