Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 17 × 4 cm |
| Style | Casual |
| Pattern Type | |
| Material | ModaL |
| Item Type | T-Shirts |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Season | FOUR SEASONS |
| Gender | unisex |
Instock
There are no reviews yet.