Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 5 cm |
| Department Name | Mother/Father/Kid |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Pattern Type | Striped |
| Material | COTTON |
| Item Type | Swimwear |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Season | Summer |
| Gender | unisex |
| size | EU size |
| quality | high quality |
| style | beachwear, swimwear |
Instock
There are no reviews yet.