Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 30 × 30 cm |
| Closure Type | Covered Button |
| Thickness | thin |
| Craft of Weaving | Non-woven |
| Hign-concerned Chemical | None |
| whether full opening | No |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Style | Daily |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Cloth |
| Item Type | Accessories |
| Age Range | 0-1Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | all seasons |
| Gender | unisex |
| Color | as picture |
| Size | about 30*20.5cm |
| Ues | Newborn 0-1 years old |
| Type | Bib |
Instock
There are no reviews yet.