Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Department Name | Mother & Daughter |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Style | "European and American Style, Fashion, Casual, Bohemian |
| Pattern Type | Striped, Argyle, Striped, Patchwork |
| Material | POLYESTER |
| Item Type | DRESSES |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Season | Summer |
| Gender | Girls |
| mother and kids | family matching outfits |
| Mother And Daughter | mother daughter dresses |
| mom and daughter dress | matching mother daughter clothes |
| mother daughter dresses clothes | mom and daughter |
| mother daughter matching dress | matching family clothes |
| Kids and Baby | Baby & Mother |
| Color | Light blue, Blue, white |
| Model Number | WT001 |
Instock
There are no reviews yet.