Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.243 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Department Name | Mother/Father/Kid |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Style | Casual |
| Pattern Type | Letter |
| Material | POLYESTER |
| Item Type | HOODIES |
| Brand Name | pudcoco |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Season | Summer |
| Gender | unisex |
Instock
There are no reviews yet.