Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 20 cm |
| CE | Certificate |
| Certification | CE |
| Warning | stay away from tinder |
| Gender | Unisex |
| Classification | electronic |
| Theme | electronic |
| Model Number | 656 |
| Material | Plastic |
| Animals | Dinosaurs |
| Features | Battery Operated, Flashing, Sounding |
| Battery | 3AA 1.5V |
| Brand Name | MOQIDODO |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Electronic Pets |
| birthday gift holiday gift boy gift | Early education development |
Instock
There are no reviews yet.