Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 cm |
| Department Name | Mother & Daughter |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Style | Casual |
| Pattern Type | |
| Material | COTTON |
| Item Type | T-Shirts |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Season | FOUR SEASONS |
| Gender | unisex |
Instock
There are no reviews yet.