Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 3 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Style | fashion |
| Pattern Type | |
| Material | COTTON |
| Item Type | T-Shirts |
| Brand Name | Shirerty |
| Gender | unisex |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Origin | Mainland China |
| Season | FOUR SEASONS, Summer |
| Feature | Soft and Breathable |
| Color | Black |
| Package | 1x Romper |
Instock
There are no reviews yet.