Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 14 × 14 cm |
| Is Electric | No battery |
| Gender | Unisex |
| Classification | electronic |
| Theme | electronic |
| Model Number | Musical Duck Toy |
| Material | Plastic, ABS |
| Animals | Ducks |
| Features | Sounding, interactive |
| Item Type | Electronic Pets |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| size | about 13.5×11.2x19cm |
| Weight | about 400g |
| Support | Dropshipping/Wholesale |
Instock
There are no reviews yet.