Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 5 cm |
| Department Name | Mother/Father/Kid |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Pattern Type | |
| Material | POLYESTER |
| Item Type | sets |
| Brand Name | YSUBEST |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Gender | unisex |
| season | Summer |
| style | mother and daughter matching swimsuit |
| Kids | mommy and me swimsuit |
| baby | daughter and mother clothes |
| mother | mommy and me clothes |
| A | mommy and me Swimsuit |
| Mom size | S-M-L-XL |
| Dad size | M-L-XL-2XL |
| Girls size | 2Y-3-4Y 4-5Y 6-7Y 8-9Y |
| Boys size | 2Y 3-4Y 4-5Y 6-7Y 8-9Y |
| Baby girls | 6-9m 9-12m 12-18m 18-24m |
Instock
There are no reviews yet.